chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Ceresit BT18

22.10.2008
Nic jej nie przebije!

Chemia budowlana - Ceresit BT18
Woda daje życie, ale też jak każdy żywioł ma też moc destrukcyjną. Nadmiar wilgoci w domu prowadzi do rozwoju szkodliwych mikroorganizmów, może być także przyczyną poważnych awarii budowlanych. Gwarancję pełnej ochrony przed negatywnym działaniem wody, daje tylko dobrze dobrana i poprawnie wykonana hydroizolacja. Jedną z najpewniejszych metod uszczelniania jest stosowanie systemu z samoprzylepną membraną bitumiczną. Użycie nowej membrany Ceresit BT 18, oprócz pewności efektu, daje też oszczędność czasu, przyjemność łatwego stosowania i gwarancję długotrwałej ochrony.

Nowa membrana uszczelniająca posiada wiele cech, dzięki którym możliwy jest szybki postęp prac – po pierwsze jest materiałem samoprzylepnym, aplikowanym „na zimno”, bez konieczności termozgrzewania. Po drugie - można ją stosować na świeże betony (poniżej 6 % wilgotności) a także na inne, lekko wilgotne podłoża, wszystkie zagruntowane uprzednio preparatem Ceresit BT 26. Po trzecie - pracy z materiałem Ceresit BT 18 nie przerwie zmienna pogoda. Nowy produkt stosować można już od +5 i aż do +30 ºC, odporność na wodę i deszcz uzyskuje dokładnie w momencie przyklejenia!
Ceresit BT 18 charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i wysoką wytrzymałością na rozciąganie, rozdzieranie i przebicia. Dzięki swojej elastyczności świetnie kryje rysy w podłożu, przenosi też małe ruchy konstrukcyjne.
Nowy materiał uszczelniający przyjdzie z pomocą wszędzie tam, gdzie szczelność konstrukcji mogłaby być zagrożona. Z powodzeniem stosować ja można do izolacji balkonów, tarasów, murów fundamentowych i oporowych, wykonywania izolacji pionowych i poziomych budynków zabezpieczających przed wilgocią gruntową i wodą gruntową niewywołującą ciśnienia.

Ceresit BT 18
Skład: podwójnie laminowana folia polietylenowa z bitumiczno – kauczukową masą klejąco - uszczelniającą;
Grubość: 1,5 mm;
Opakowania: Rolki 20 m;
Cena: 16, 90 zł za m².

Autor: Henkel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt