chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

EKOR 20

13.09.2007
EKOR 20 GIUNTOFLEX MINERALNA ELASTYCZNA ZAPRAWA FUGOWA (TYPU FLEX) do płytek ceramicznych przy szerokości spoin od 2 do 15 mm.

Chemia budowlana - EKOR 20
O zastosowaniu do spoinowania ceramicznych okładzin ściennych i podłogowych o szerokości spoin od 2 do 1 5 mm. Nadaje się na podłoża typowe i trudne. Posiada niską nasiąkliwość wodną, szczególnie polecana na podłoża mające dużą styczność z wilgocią, np. tarasy, balkony, zbiorniki wody, baseny oraz na ogrzewanie podłogowe. Po stwardnieniu wykazuje znaczną sprężystość oraz hydrofobowość. Jest mrozo- i wodoodporna.
Przeczytaj również: Elastyczna fuga Knauf Flexfuge
REKLAMA:


Sugerowana cena netto za 1 kg: od 5,20 do 9,40 zł.

Fugi EKOR są uzupełnieniem oferty klejów do płytek z linii EKOR - o bardzo dobrych parametrach technicznych i bardzo przystępnej cenie.


Autor: Torggler - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt