chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Fuga Elastyczna ATLAS Premium w nowej odsłonie

Fuga Elastyczna ATLAS Premium w nowej odsłonie

19.04.2013
Znana i ceniona przez wykonawców i inwestorów Fuga Elastyczna ATLAS Premium zyskała nowe opakowanie. Użytkownicy docenią czytelny układ informacji dotyczących wyjątkowych właściwości antybakteryjnych produktu.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Nowe opakowanie wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym designem, eksponującym najważniejsze cechy fugi należącej do linii ATLAS Premium. Wyszczególniono wyjątkowe właściwości ochronne produktu, uzyskane dzięki zawartości nanocząsteczek srebra. Fuga tworzy trwałą antybakteryjną barierę, zabezpieczającą przed rozwojem kilkuset rodzajów drobnoustrojów. Jako, że srebro jest pierwiastkiem nietoksycznym, produkt jest również przyjazny środowisku.

Fuga Elastyczna ATLAS Premium oferuje również skuteczną ochronę przed atakiem i rozwojem szkodliwych mikroorganizmów, takich jak glony, grzyby i pleśnie. Nisko nasiąkliwa, tworzy hydrofobowy (odpychający wodę) film, dzięki czemu polecana jest również w miejscach narażonych na ciągłe działanie wody, także w temperaturach poniżej zera. Wzmocniona odporność na ścieranie, brud i detergenty sprawia, że produkt znajduje zastosowanie w spoinowaniu płytek ściennych i podłogowych w kuchni i łazience, na podłogach z system ogrzewania, tarasach, balkonach, schodach i szlakach komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Fuga jest łatwa w przygotowaniu i obróbce. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do płytek i wysoką wydajnością (ok. 0,3kg/m2 dla płytek 30x30).
REKLAMA:


Fuga Elastyczna ATLAS Premium jest dostępna w 22 odcieniach, zgodnych kolorystyką Silikonu Sanitarnego ATLAS Premium. Produkt znajdziemy w sklepach sieci Castorama w opakowaniach 2 i 5kg.


Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.7)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt