chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Genius Gun Soudal

Genius Gun Soudal

19.02.2013
Genius Gun, opatentowany przez Soudal, wyjątkowy aplikator umożliwia ręczne dozowanie piany montażowej równie ekonomiczne i precyzyjne jak przy użyciu pistoletu. Co więcej nowe rozwiązanie techniczne zapewnia możliwość wielokrotnego użycia piany czyniąc Genius Gun przyjaznym dla naszej kieszeni.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal

Rozwiązanie wygodne i… ekonomiczne


Od początku swej działalności Soudal reagował na potrzeby rynku poprzez dostosowywanie do nich swoich produktów oraz proponowanie nowatorskich rozwiązań. Należy do nich z pewnością system aplikacyjny GENIUS GUN. Specjalny aplikator, montowany na każdej puszce piany Soudafoam Comfort, zapewnia korzyści typowe dla piany pistoletowej, jednak bez konieczności kupowania pistoletu! Dodatkowo Genius Gun umożliwia przerwanie aplikacji w dowolnym momencie i wykorzystanie pozostałej w puszce piany nawet po kilku dniach. Dzięki temu produkt można używać wielokrotnie oraz bezpiecznie przechowywać.

Nasz aplikator z pewnością docenią nie tylko profesjonalne ekipy ogólnobudowlane, elektrycy i hydraulicy ale również klienci indywidualni. Zapewnia on bowiem profesjonalne efekty przy jednoczesnej wyjątkowej łatwości użytkowania – bez konieczności zakupu kosztownego profesjonalnego pistoletu. Genius Gun skonstruowany został w sposób umożliwiający pracę jedną ręką, co jest szczególnie przydatne w pracy na drabinach i rusztowaniach lub w miejscach o ograniczonej dostępności, a więc tam gdzie trzeba asekurować siebie lub chronić sąsiednie powierzchnie ekranami– mówi Andrzej Chromiak, kierownik produktu w firmie Soudal.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Po piankę Soudafoam Comfort z aplikatorem Genius Gun sięgnąć mogą zarówno prywatni inwestorzy, jak i ekipy budowlane, dekarze i montażyści urządzeń i instalacji sanitarnych. Doskonale nadaje się ona do takich prac jak izolacja elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych, armatury łazienkowej, wanien czy brodzików. Pianka sprawdzi się także jako wypełnienie i izolacja przepustów kablo­wych i rurowych, a także uszczelnianie i wygłuszanie parapetów, stopni schodów, rolet, czy nawet uszczelnienie i izolacja termiczna złączy dachowych, ścien­nych i stropowych, a także w systemach chłodzą­cych.

Pojemność: 750 ml
Sugerowana cena detaliczna: około 26 zł

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt