chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Zaprawa do cienkich spoin biała i szara Astex

Zaprawa do cienkich spoin biała i szara Astex

14.12.2012
Zużycie:1,5-2 kg na 1 m² ściany przy grubości 1mm
- Sucha mieszanka
- Bardzo wysoka przyczepność do podłoża
- Na bazie cementu, oczyszczonego piasku, kruszyw i dodatków modyfikujących

Chemia budowlana - Zaprawa do cienkich spoin biała i szara Astex

Zastosowanie:


Zaprawa do cienkich spoin jest przeznaczona do cienkowarstwowego murowania ścian zewnętrznych i wewnętrznych, klejenia i łączenia bloczków z betonu komórkowego, silikatów, pustaków, materiałów ceramicznych, cegieł oraz innych tego typu materiałów. Ma zastosowanie w budownictwie mało i wielometrażowym, zarówno do nowo powstających budynków, jak i tych remontowanych. Może być również wykorzystywana do wyrównywania powierzchni (do około 5 mm) grubości.
Przeczytaj również: Ścianki z pustaków szklanych
REKLAMA:


Właściwości:


Zaprawa do cienkich spoin jest gotową, suchą mieszanką najwyższej jakości, opartej na bazie cementu, oczyszczonego piasku, kruszyw i dodatków modyfikujących. Odznacza się dobrą plastycznością oraz przyczepnością do różnego rodzaju materiałów budowlanych, co czyni ją wyrobem o bardzo wszechstronnym zastosowaniu i łatwym w obróbce. O bardzo wysokiej przyczepności do podłoża. Zaprawa do cienkich spoin jest produktem mrozo i wodoodpornym. Charakteryzuje się też wysoką szczelnością. Dzięki swoim właściwościom przy zastosowaniu cienkiej warstwy 2-3 mm zapobiega powstawaniu mostków termicznych w przypadku ścian jedno i wielowarstwowych. Wpływa również na szybsze tempo wykonywania prac budowlanych.

Produkt spełnia wymagania normy PN-EN 998-2:2010 stawiane zaprawom do cienkich spoin do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych o klasie wytrzymałości na ściskanie M10.

Autor: Astex - Puczyńscy - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt