chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Silikon Lider NLM od firmy Lakma

Silikon Lider NLM od firmy Lakma

08.10.2012
Dni poprzedzające Święto Zmarłych spędzamy w dużej mierze na przygotowywaniu grobów na odwiedziny bliskich. Poza czyszczeniem pomników, wymianą kwiatów i zniczy warto też przeprowadzić drobne prace naprawcze. Nieodzowną pomocą będzie Silikon Lider NLM od firmy Lakma.

Chemia budowlana - Silikon do marmuru i kamienia, fot. Lakma SAT
Silikon do marmuru i kamienia, fot. Lakma SAT
Pęknięta płyta, nieszczelności, czy nawet ukruszenie się materiału – to podstawowe usterki, jakie możemy zauważyć przygotowując pomniki naszych bliskich na Święto Zmarłych. Warto więc szczególnie w tym okresie dokonać niezbędnych napraw. Z niewielkimi usterkami możemy poradzić sobie sami, korzystając m.in. ze specjalistycznego uszczelniacza przygotowanego z myślą o zastosowaniu na powierzchniach marmurowych i kamiennych.

REKLAMA:


Silikon do pomników


Jedną z tego typu propozycji jest silikon lider NLM od firmy Lakma. Przeznaczony jest on do prostych prac kamieniarskich polegających na spoinowaniu, łączeniu, uszczelnianiu, klejeniu kamieni naturalnych (marmurów, granitów, piaskowców) oraz przyklejaniu ich – również do podłoży innego typu. Preparat doskonale sprawdza się więc w uzupełnianiu ubytków (ukruszenia, złamania itp.), a także w likwidacji różnego rodzaju szpar. Produkt jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, przykładowo wahania temperatur, opady deszczu, śniegu oraz promieniowanie UV. Dodatkowo środek nie powoduje korozji betonu i metalu, a ponadto zawiera specjalistyczne środki zapobiegające powstawaniu grzybów i pleśni. Raz użyty, zapewnia trwałość spoin i łączeń na długie lata.

Cena (brutto): 23 zł

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt