chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Nowa linia Graffiti już dostępna

Nowa linia Graffiti już dostępna

03.07.2012
Firma Unicell Poland stworzyła nową serie produktów profesjonalnych do zastosowań specjalistycznych. Jest to nowa linia produktów do usuwania i zabezpieczania powierzchni przed grafitti w systemie Primacol professional.

Chemia budowlana - Nowa linia Graffiti już dostępna
Graffiti Killer – specjalistyczny preparat przeznaczony do usuwania graffiti (farb w sprayu) oraz świeżych plam po innych farbach z powierzchni tynków, farb elewacyjnych, betonu, cegieł, metalu. Odpowiednia konsystencja produktu pozwala na łatwe rozprowadzenie go zarówno na gładkiej jak i porowatej powierzchni. Konsystencja ta zapobiega również spływaniu preparatu z powierzchni pionowych.
Przeczytaj również: Jak usunąć mech krok po kroku
REKLAMA:


Chemia budowlana - Nowa linia Graffiti już dostępna
Graffiti Protect – Ekologiczna, bezrozpuszczalnikowa powłoka chroniąca przed graffiti. Ułatwia czyszczenie i odnawianie elewacji zniszczonych przez graffiti, pozwala na uniknięcie wysokich kosztów remontów i renowacji.

Aby zapewnić najwyższą ochronę zaleca się stosowania obu produktów – Graffiti Protect w celu zabezpieczenia powierzchni oraz Graffiti Killer dzięki czemu jeszcze łatwiej pozbędziemy się uciążliwego grafitti.

Źródło: unicell.pl
Przeczytaj również: Porastanie elewacji
Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt