chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Fugalite® Eco Spoina ceramizowana

Fugalite® Eco Spoina ceramizowana

01.06.2012
Fugalite® Eco jest pierwszą na świecie spoiną ceramizowaną, która po raz pierwszy łączy innowacyjne i przyjazne dla środowiska surowce z nowymi procesami przerobu naturalnych minerałów.

Eoliczny piasek kwarcowy, naturalnie ukształtowany przez siłę wiatru, gwarantuje unikalne charakterystyki jednolitych, sferycznych i czystych ziarenek. Sferoidalna forma kwarcu jest podstawą nadzwyczajnych parametrów obróbkowych i łatwości zmywania powierzchni.
Przeczytaj również: SPEC Mocna Spoina
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fugalite® Eco Spoina ceramizowana

Zalety


- Fugalite® Eco jest pierwszą spoiną ceramizowaną o niskim oddziaływaniu na środowisko, która zapewnia ciągłość parametrów technicznych i funkcjonalnych wyłożeń ceramicznych i mozaiki szklanej.
- Fugalite® Eco rozwiązuje definitywnie problemy estetyczne i funkcjonalne spoin między płytkami gwarantując piękny i równy kolor nie zmieniający się z upływem czasu.
- Fugalite® Eco zmywa się jak płytki, jest całkowicie nienasiąkliwa i plamoodporna, nie zmienia koloru po zwilżeniu.
- Fugalite® Eco posiada podwyższoną odporność na agresję chemiczną co czyni ją idealną spoiną do wszystkich wyłożeń, zarówno domowych jak i silnie obciążonych.
- Fugalite® Eco umożliwia łatwą aplikację i może być polecana do wszelkich materiałów i przy układaniu we wszelkich sytuacjach.

Źródło: Kerakoll

Przeczytaj również: Techniki fugowania według Rubi
Autor: Kerakoll - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt