chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Nowa paleta kompozycji kolorystycznych tynku mozaikowego MOZATYNK-S 050

Nowa paleta kompozycji kolorystycznych tynku mozaikowego MOZATYNK-S 050

01.05.2009
Tak jak ubrania tak i materiały budowlane muszą nadążyć za modą i za zmieniającymi się gustami. Dlatego też dział Marketingu Produktu firmy Kreisel przeanalizował rynek tynków mozaikowych w Polsce.

Chemia budowlana - Nowa paleta kompozycji kolorystycznych tynku mozaikowego MOZATYNK-S 050
Wysnute wnioski wykazały jakich kolorów najbardziej oczekują klienci od producenta. Opierając się na tym, została podjęta decyzja o poprawieniu dotychczasowej kolorystyki MOZATYNKU-S 050. Zimą laboratorium w zakładzie produkcyjnym Ujeździe pracowało nad nowymi kompozycjami, efektem czego jest obecna paleta kolorystyczna.
Przeczytaj również: BOLIX Deco
REKLAMA:


MOZATYNK-S 050 dostępny jest w 78 melanżach i 2 rodzajach uziarnienia: 1,2mm oraz 1,8mm. Wśród kolorów znalazły się unikalne na polskim rynku takie jak grafitowe, kompozycje czerni i bieli, została także rozbudowana paleta beży i brązów.

Obecne oznakowanie tynku to skrót TM, kolejny numer koloru oraz litera A lub B symbolizująca odpowiednią grupę kolorystyczną (A - cena netto za opakowanie 25kg 199,90zł, B - cena netto za opakowanie 25kg 219,90zł)

Wprowadzenie nowej palety kolorystycznej nie oznacza całkowitej rezygnacji ze starego wzornika. Zamówienia na stare kolory będą realizowane do całkowitego zniknięcia dotychczasowych wzorników z rynku.
Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt