chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » MAXIMO M 66 Klej do parkietu

MAXIMO M 66 Klej do parkietu

20.02.2012
Bardzo wydajny, jednoskładnikowy, elastyczny, bezwodny oraz bezrozpuszczalnikowy klej opracowany w oparciu o technologię MS.

Chemia budowlana - MAXIMO M 66 Klej do parkietu
Klej jest przeznaczony do klejeniach wszystkich rodzajów posadzek drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego wewnątrz budynków: parkietu, mozaiki tradycyjnej, sztorcowej i przemysłowej, desek podłogowych, bruku drewnianego, parkietu taflowego, gotowych desek parkietowych, parkietu dwu- i trójwarstwowego oraz laminatu (wymagane wykonanie próby). Do stosowania również jako izolacja akustyczna - wycisza dźwięki uderzeniowe do 14dB. Klej Maximo M66 zapewnia bardzo niski poziom emisji zgodnie z EC1 i ma neutralny zapach. Po upływie 3 dni osiąga wytrzymałość na ścinanie zgodną z DIN 281. Idealny do ogrzewania podłogowego. Wzrost wydajności o 20%. Zużycie: ok. 0,6-0,8 kg/m2 w zależności od rodzaju parkietu.
Autor: Murexin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt