chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » NOWOŚĆ - tynki mozaikowe ALPOL GIPS

NOWOŚĆ - tynki mozaikowe ALPOL GIPS

24.05.2007
Tynki mozaikowe są odmianą tynków akrylowych. Służą one głównie do wykańczania części cokołowych budynków. Żywica akrylowa spaja kolorowe ziarna, tworząc szczelną, odporną na wodę warstwę. Mozaiki ALPOL produkowane są 72 kolorach. Zaleca się je do stosowania na suche podłoża lub w systemie ociepleń na styropianie.

Chemia budowlana - NOWOŚĆ - tynki mozaikowe ALPOL GIPS
Tynki mozaikowe naturalne Alpol AT 390-381 przeznaczone są do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnętrz budynków. Szczególnie polecany w miejscach o dużym natężeniu ruchu tj. klatki schodowe, korytarze, ciągi komunikacyjne oraz na elewacjach budynków: cokołach, pilastrach i gzymsach. Tynki te oferowane są w 24 kolorach (paleta Flores, Rodos).

REKLAMA:


Tynk mozaikowy barwiony AT 396 służy do wykonywania ozdobnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz budynku. Polecany w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Tynk występuję w 24 kolorach (paleta barwa Hiuma).

Tynk mozaikowy barwiony AT 397 zalecane są do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnętrz budynków. Szczególnie polecany w miejscach o dużym natężeniu ruchu tj. klatki schodowe, korytarze, ciągi komunikacyjne oraz na elewacjach budynków: cokołach, pilastrach i gzymsach. Tynki te oferowane są w 24 kolorach (paleta Bioko).

Źródło: Alpol
Autor: PIOTROWICE II - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt