chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Atlas - Wielki brokat

Atlas - Wielki brokat

29.06.2009
ATLAS ARTIS STYLE – nowy wyrób Grupy Atlas – to pierwsza na polskim rynku dekoracyjna fuga cementowa z Efektem Brokatowym. Oferowana jest w 10 kolorach, a każdy z nich – dzięki brokatowi poliestrowemu – mieni się tysiącem malutkich refleksów, migoczących niczym szlachetne kamienie.

Chemia budowlana - 1. głębia onyksu
1. głębia onyksu
Chemia budowlana - 2. księżycowy pejzaż
2. księżycowy pejzaż

Intensywność tego migotliwego efektu zależy od rodzaju światła, jakie pada na fugę, od jego natężenia i kąta padania, a także od szerokości fugi i miejsca, gdzie znajduje się okładzina ceramiczna. Inaczej prezentuje się on na ścianach, inaczej na podłodze. Najlepiej widoczny jest przy oświetleniu punktowym, w świetle dziennym nabiera delikatności. Tak, czy inaczej, efekt jest niezwykły!
Przeczytaj również: Fuga elastyczna CE 40
REKLAMA:


Chemia budowlana - 3. płomień rubinu
3. płomień rubinu
Chemia budowlana - 4. szmaragdowy zachwyt
4. szmaragdowy zachwyt

Fuga ATLAS ARTIS STYLE przeznaczona jest do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych (glazury, terakoty i gresu), także do mozaiki ceramicznej i szklanej. Efektownie wygląda w każdym wnętrzu. Co więcej, sprawdza się na podłogach narażonych na intensywny ruch pieszy, nadaje się więc do centrów handlowych, kin czy galerii, do hal dworcowych i na terminale. Można ją stosować na całych powierzchniach lub wybranych elementach – wszystko zależy od inwencji projektanta lub inwestora.

Chemia budowlana - 5. koralowa impresja
5. koralowa impresja
Chemia budowlana - 6. kuszący agad
6. kuszący agad

Chemia budowlana - 7. Fuga ATLAS ARTIS STYLE oferowana jest w 10 kolorach, a każdy z nich – dzięki brokatowi poliestrowemu – mieni się tysiącem malutkich refleksów, migoczących niczym szlachetne kamienie.
7. Fuga ATLAS ARTIS STYLE oferowana jest w 10 kolorach, a każdy z nich – dzięki brokatowi poliestrowemu – mieni się tysiącem malutkich refleksów, migoczących niczym szlachetne kamienie.
Fuga ATLAS ARTIS STYLE jest fugą elastyczną, szybkowiążącą, łatwą w przygotowaniu (gotową mieszankę łączy się z wodą), a jeśli chodzi o szerokość wypełnianych spoin, niemal uniwersalną: od 2 do 25 mm. Ponieważ jest to kolejny produkt linii ATLAS ARTIS, ma wszystkie zalety innych wyrobów z tej serii. Technologia Color Protect zabezpiecza trwałość barw, a Efekt Perlenia pozwala na stosowanie jej w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych, bowiem jest niskonasiąkliwa i wodoodporna. Z kolei dzięki systemowi Myko Bariera odporna jest na działanie grzybów i glonów.

Tak unikatowa fuga ma równie wyjątkowe nazwy kolorów: płomień bursztynu, diamentowy podziw, poświata topazu, połysk bursztynu, koralowa impresja, kuszący agat, szmaragdowy zachwyt, srebrzystość kryształu, księżycowy pejzaż, czy wreszcie głębia onyksu. Są to brokatowe odpowiedniki 10 spośród 31 kolorów fugi ATLAS ARTIS. Pozwala to na równoczesne stosowanie jednego koloru fugi w dwóch wersjach: matowej i brokatowej.
Okres przechowywania fugi ATLAS ARTIS STYLE w warunkach suchych, w szczelnie zamkniętych torbach, wynosi 24 miesiące od daty produkcji. Wyrób spełnia wymagania normy PN-EN 13888:2004. Opakowaniach 2 kg, cena ok. 49,63 zł/op.
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt