chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Skuteczna pielęgnacja nagrobków

Skuteczna pielęgnacja nagrobków

02.10.2011
Polacy przywiązują bardzo dużą wagę do listopadowych świąt Wszystkich Świętych, których tradycja sięga aż 837 roku. W tym okresie szczególnie troszczymy się o wygląd nagrobków. Jak skutecznie o nie zadbać? emsal Kamień to idealny środek do czyszczenia, pielęgnacji oraz impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych.

Chemia budowlana - Skuteczna pielęgnacja nagrobków
Jak zadbać o wygląd pomników? Oczywiście stosując sprawdzone metody w połączeniu ze specjalistycznymi preparatami.
REKLAMA:


W Polsce nagrobki najczęściej wykonane są z granitu, marmuru, lastryka oraz kamienia. Marka emsal przygotowała specjalny preparat do czyszczenia, pielęgnacji oraz impregnacji powierzchni kamiennych.

emsal Kamień nie tylko skutecznie czyści, ale również pielęgnuje powierzchnie kamienne. Środek zawiera specjalną formułę impregnującą PROtec, która pozostawia długotrwałą ochronę przed zabrudzeniami, zanieczyszczeniami atmosferycznymi oraz plamami z wody.

Nie pozostawia smug, odświeża naturalny kolor kamienia oraz nadaje idealny połysk.
Przeczytaj również: Sidolux uniwersalny
emsal Kamień można stosować na dwa sposoby. Do intensywnego czyszczenia zaleca się użycie preparatu nierozcieńczonego zaś do czyszczenia mniej zabrudzonych powierzchni producent rekomenduje stosowanie roztworu tj. 2 nakrętki płynu na 5 litrów wody.(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt