chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Arborcoat® Stain 638 lakierobejca marki Benjamin Moore

Arborcoat® Stain 638 lakierobejca marki Benjamin Moore

21.06.2011
Już najwyższa pora, aby zadbać o powierzchnie drewniane na działce. Lakierobejca nowej generacji Arborcoat® Stain 638 marki Benjamin Moore zapewni skuteczną ochronę drewna, a zarazem podkreśli jego piękno i naturalny rysunek.

Chemia budowlana - Arborcoat® Stain 638 lakierobejca marki Benjamin Moore
Sezon działkowy rozkręcił się już na dobre. Pierwsze prace porządkowe zapaleni działkowcy mają dawno za sobą. Przyszedł najwyższy czas, aby zadbać o zewnętrzne elementy drewniane domu, altanki, werandy itp. Po długiej i intensywnej zimie z pewnością wymagają one odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji. Nie obejdzie się zapewne bez gruntownego szlifowania, czy niwelowania śladów po kornikach. Na koniec najlepiej sprawdzi się lakierobejca, bo po pierwsze chroni drewno, a po drugie zapewni estetyczny wygląd podkreślający jego naturalne piękno. Przy wyborze odpowiedniego produktu szczególną uwagę należy zwrócić na jego jakość i poziom ochrony, jaki gwarantuje drewnu, a także na wachlarz dostępnej kolorystyki.
Przeczytaj również: Drewnochron Lazura
REKLAMA:


Chemia budowlana - Arborcoat® Stain 638 lakierobejca marki Benjamin Moore
Na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze technologicznie i skuteczne produkty do ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych. Dobrym przykładem jest Arborcoat® Stain 638 marki Benjamin Moore, lakierobejca nowej generacji bazująca na hybrydowym układzie spoiwa. Alkidowo-akrylowa formuła sprawia, że lakierobejca głęboko penetruje w strukturę drewna i gwarantuje mu pełną ochronę przed deszczem, wahaniami temperatur, czy działaniem mikroorganizmów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości absorberów promieniowania UV, drewno zyskuje również wyjątkowe zabezpieczenie przed działaniem promieni słonecznych. Powłoka Arborcoat® Stain 638 jest bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (zarysowanie, ścieranie).

Chemia budowlana - Arborcoat® Stain 638 lakierobejca marki Benjamin Moore
Poza właściwościami stricte ochronnymi lakierobejca Arborcoat® Stain 638 wyróżnia się walorami dekoracyjnymi. Jest to produkt półtransparentny, który podkreśla naturalne piękno drewna. Arborcoat® Stain 638 sprawi, że dalej będziemy się cieszyć oryginalnym rysunkiem drewna z jego słojami, sękami, a jednocześnie możemy zmienić kolorystykę odnawianych powierzchni. Lakierobejcę można zabarwić na bardzo wiele odcieni imitujących różne gatunki drewna. Produkt marki Benjamin Moore równomiernie barwi malowane podłoże i w efekcie uzyskujemy eleganckie, w pełni matowe wykończenie.

Chemia budowlana - Arborcoat® Stain 638 lakierobejca marki Benjamin Moore
Lakierobejca Arborcoat® Stain 638 przeznaczona jest do ochrony i dekoracji surowych podłoży drewnianych znajdujących się na zewnątrz budynków. Może być stosowana m.in. do ogrodzeń, płotów, konstrukcji, balustrad, mebli ogrodowych, altan, krokwi, belek, elewacyjnych okładzin drewnianych, werand i tarasów. Produkt szczególnie polecany jest do miękkich gatunków drewna (sosny, cedru). Na podłożach poziomych wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie powierzchni wodorozcieńczalnym, akrylowym lakierem Arborcoat® Stain 636. Arborcoat® Stain 638 jest produktem wodorozcieńczalnym, barwionym w innowacyjnym systemie Gennex Platform, przy wykorzystaniu kolorantów, które nie zawierają szkodliwych lotnych związków organicznych (LZO).

Informacje o produkcie:


Wydajność: ok. 10 m2/l
Cena: od 76 zł brutto za 1 l (w tym 23% VAT).
Opakowanie: 0,95 l; 3,78 l

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt