chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Bariera Plus preparat ochronny do drewna ogrodowego marki Drewnochron

Bariera Plus preparat ochronny do drewna ogrodowego marki Drewnochron

31.05.2011
Marka Drewnochron prezentuje „Barierę Plus”, nowy preparat hydrofobowy z woskiem. Doskonałe właściwości produktu gwarantują nam, że drewno w ogrodach będzie cieszyć nas swym pięknem przez długi czas.

Chemia budowlana - Bariera Plus preparat ochronny do drewna ogrodowego marki Drewnochron
Bariera Plus to udoskonalona w laboratoriach PPG Deco Polska odsłona znanego od wielu lat preparatu ochronnego do drewna ogrodowego Drewnochron Bariera. Wzbogacona została nie tylko receptura popularnej i lubianej Bariery. Produkt otrzymał też wygodniejsze i czytelne dla każdego kupującego metalowe opakowania. Nowa Bariera Plus idealnie sprawdza się m.in. w renowacji zaimpregnowanych wcześniej powierzchni drewnianych, takich jak altanki, płoty, pergole, czy drewutnie.
Przeczytaj również: Drewnochron Lazura
REKLAMA:


Drewno ogrodowe stale narażone jest na niszczący wpływ warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć i działanie promieni UV. Największym wrogiem drewna jest woda. Uruchamia procesy gnilne i powoduje jego degradację biologiczną. Drewnochron Bariera Plus z woskiem tworzy po pomalowaniu drewna powłokę hydrofobową, która odpycha wodę od zabezpieczonej powierzchni. Dzięki temu preparat zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią. Cząsteczki wody odpychane są od zabezpieczonej Barierą Plus powierzchni drewna, a krople spływają nie powodując jego nasiąkania.

Drewnochron Bariera Plus, dzięki wzbogaconej recepturze, chroni także powłokę drewna przed rozwojem grzybów pleśniowych i glonów.

Chemia budowlana - Bariera Plus preparat ochronny do drewna ogrodowego marki Drewnochron
Bariera Plus pozwala szybko i sprawnie pomalować drewno. Preparat schnie tylko 4 godziny. Dzięki konsystencji lekkiego żelu, nie kapie podczas malowania i jest niezwykle łatwy w aplikacji. Zastosowanie filtrów UV pozwoliło na osiągnięcie bardzo dobrych parametrów w zakresie trwałości kolorów oraz ich ochrony przed blednięciem. Produkt dostępny jest w pięciu cieszących się dużą popularnością kolorach: tik jasny, cedr, czerwony mahoniowy, brąz jasny i brąz ciemny.Jedną z głównych zalet Bariery Plus jest jej wysoka wydajność. Jeden litr preparatu pozwala na wymalowanie od 12 do 14 metrów kwadratowych powierzchni – w zależności od chłonności i struktury drewna. Wydajność oraz przystępna cena produktu sprawiają, że zastosowanie Bariery Plus jest bardzo ekonomicznym sposobem skutecznej ochrony drewna ogrodowego.

Produkt przeznaczony jest do malowania powierzchni pionowych miękkich gatunków drewna.

W zestawie z głęboko wnikającym w strukturę drewna Impregnatem Bezbarwnym marki Drewnochron, stanowi także ekonomiczny wariant skutecznego zabezpieczenia powierzchni poziomych. Dostępny jest w praktycznych metalowych opakowaniach o pojemności 2,5 L oraz 5 L.
Przeczytaj również: Sikkens Cetol HLS extra
Bariera Plus z woskiem pszczelim jest produktem wodorozcieńczalnym, łagodnym dla środowiska.

Chemia budowlana - Bariera Plus preparat ochronny do drewna ogrodowego marki Drewnochron

Podsumowanie najważniejszych cech i parametrów użytkowych Drewnochron Bariera Plus:


- zawiera wosk, który tworzy warstwę hydrofobową odpychającą wodę
- chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych
- wzbogacona receptura chroniąca drewno przed rozwojem grzybów pleśniowych i glonów
- szybko schnie (4h)
- wysoka wydajność (12-14mkw z 1 L)
- nie kapie podczas malowania
- trwały kolor – 5 kolorów (brąz ciemny, brąz jasny, czerwony mahoniowy, cedr, tik jasny)
- do stosowania na zewnątrz
- aplikacja:
- rekomendowane narzędzia marki Dekoral Gold: pędzel OVAL, pędzel PES MIX
- nanoszenie drugiej warstwy: po 2-4 godzinach
- liczba warstw: 1-3
- rozcieńczalnik: woda
- pojemność opakowania: 2,5 L oraz 5 L
- cena: ok. 32 PLN brutto / opakowanie 2,5 L
ok. 59 PLN brutto / opakowanie 5 L

Autor: Drewnochron - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt