chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Tytan FIX2 klej – uszczelniacz

Tytan FIX2 klej – uszczelniacz

19.05.2011
Drobne prace remontowe wymagają zastosowania kilku różnorodnych produktów, takich jak silikon, akryl lub klej. Teraz większość problemów pojawiających się podczas domowych napraw, można rozwiązać przy użyciu jednego, uniwersalnego produktu kleju – uszczelniacza Tytan FIX2 z innowacyjnym Aplikatorem 360°. Jest to produkt przydatny w każdym domu.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Naprawa drobnych usterek wymaga nie tylko poświęcenia czasu i wysiłku, ale także użycia kilku różnych produktów, dedykowanych do konkretnych zastosowań. Długoletnie doświadczenie specjalistów z firmy Selena pozwoliło na stworzenie innowacyjnego produktu Tytan FIX2, który jest doskonałym rozwiązaniem podczas wielu prac remontowych. Ten uniwersalny klej – uszczelniacz idealnie łączy zalety 5 różnych produktów : silikonu, akrylu, kleju, uszczelniacza dekarskiego i poliuretanu. Po utwardzeniu Tytan FIX2 tworzy elastyczną i trwałą spoinę, na którą firma Selena daje aż 10 lat gwarancji.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Tytan FIX 2  z Aplikatorem 360 pozwala na uszczelnianie  w miejscach trudno dostępnych Fot.Selena
Tytan FIX 2 z Aplikatorem 360 pozwala na uszczelnianie w miejscach trudno dostępnych Fot.Selena

Pewne rozwiązanie w każdej sytuacji


Tytan FIX2 klej – uszczelniacz jest rekomendowany do klejenia i uszczelniania większości materiałów stosowanych w budownictwie, takich jak drewno, kamień naturalny, cegła, beton, glazura, metal, szkło, styropian, wełna mineralna czy tworzywa sztuczne. Doskonale sprawdza się podczas drobnych napraw w kuchni i łazience, a także przy pracach szklarskich i dekarskich. To klej o wysokiej sile spajania, który tworzy pewne i elastyczne połączenie, nie kruszy się i nie ulega pękaniu. Za jego pomocą łatwo, szybko i trwale przykleimy m.in. listwy przypodłogowe, progi, parapety, sztukaterie, lustra, płytki ceramiczne, a także uszczelnimy obrzeża wanny, brodzika czy umywalki. Tytan FIX2 gwarantuje doskonałą przyczepność wszystkich powierzchni, również tych wilgotnych.

Tytan FIX2 tworzy spoinę odporną na zmienne warunki pogodowe oraz działanie promieni UV, dzięki czemu może być stosowany również na zewnątrz, np. do wykonywania obróbek dekarskich, klejenia okładzin kamiennych i ceramicznych na tarasach lub balkonach. Połączenie wykonane przy użyciu Tytan FIX2 jest wodoodporne, niewrażliwe na rozpuszczalniki alifatyczne, oleje i słoną wodę. Ze względu na możliwość malowania utwardzonej spoiny, produkt może być również stosowany do estetycznego wypełniania ubytków w ścianach i elewacjach.

Chemia budowlana - Tytan FIX2 z Aplikatorem 360 pozwoli komfortowo przykleić lub uszczelnić kamień naturalny
Tytan FIX2 z Aplikatorem 360 pozwoli komfortowo przykleić lub uszczelnić kamień naturalny

Jeszcze łatwiejsze prace remontowe


Dużym ułatwieniem podczas napraw w miejscach trudno dostępnych jest także innowacyjny Aplikator 360°, który może być ustawiany pod dowolnym kątem w zależności od rodzaju przeprowadzanych prac. Tytan FIX2 klej – uszczelniacz zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa, zarówno klejonym powierzchniom jak i użytkownikom. Nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników, izocyjanianów i silikonu. Można go stosować na delikatne powierzchnie takie jak kamień naturalny, lustra, styropian itp. Jest produktem nietoksycznym.
Stosując produkt Tytan FIX2 jako klej należy nanieść go punktowo lub pasmami na jedną z klejonych powierzchni, a następnie połączyć oba elementy równomiernie dociskając. Jeśli przewidziane jest malowanie spoiny, można to zrobić już po utworzeniu naskórka (nie wpływa to na tempo utwardzania kleju). Stosując produkt jako uszczelniacz trzeba zabezpieczyć krawędzie spoiny taśmą maskującą, a następnie nakładać produkt pasem bezpośrednio w spoinę. Przed utworzeniem naskórka powierzchnię spoiny wygładzić szpatułką zamoczoną w wodzie z detergentem. Tytan Professional FIX2 klej-uszczelniacz biały, cena brutto: 25 zł / sztuka
Tytan Professional FIX2 klej-uszczelniacz bezbarwny, cena brutto: 32 zł / sztuka

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt