chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Skuteczne uszczelnianie na długie lata

Skuteczne uszczelnianie na długie lata

07.01.2009
Benjamin Moore & Co. - amerykański producent dekoracyjnych materiałów wykończeniowych, zapewnia 50 lat gwarancji na trwałość uszczelnień wykonanych masą Moorelastic® Siliconized Sealant.

Chemia budowlana - Skuteczne uszczelnianie na długie lata
Moorelastic® 50 Years Siliconized Sealant to akrylowa masa z dodatkiem silikonu służąca do uszczelniania powierzchni zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz domu. Skutecznie wypełnia ona szczeliny i ubytki przy framugach, ramach okiennych, parapetach itp. Ze względu na wysoką odporność na warunki atmosferyczne, Moorelastic® Siliconized Sealant może być stosowany również do uszczelniania rynien lub sidingu.

REKLAMA:


Produkt charakteryzuje wysoka elastyczność i trwałość. Wygodny aplikator oraz dobra przyczepność masy do podłoża pozwalają na wykonanie estetycznych i precyzyjnych uszczelnień. Otrzymana spoina jest odporna na działanie wilgoci, mikroorganizmów oraz promieniowanie słoneczne. Zastosowanie specjalnej technologii w formule produktu eliminuje pojawienie się w jego strukturze cząsteczek powietrza.

Wypełnione przy użyciu masy miejsca są łatwe do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia można zmyć bez obawy o uszkodzenie spoiny. Masa dostępna jest w kolorze białym, ale istnieje możliwość wykończenia jej farbami w zależności od potrzeb użytkownika.
Chemia budowlana - Skuteczne uszczelnianie na długie lata
Chemia budowlana - Skuteczne uszczelnianie na długie lata

Masa Moorelastic® 50 Years Siliconized Sealant może być stosowana do wypełniania szczelin w różnego rodzaju podłożu m.in. drewnie, metalu, betonie, cegle, tynku, płytach gipsowo-kartonowych i szkle. Przy zastosowaniu się do wytycznych producenta, firma Benjamin Moore & Co. gwarantuje użytkownikowi 50 letnią gwarancję trwałości powstałej spoiny.

Informacje o produkcie:
• Cena: 25 zł za 299 ml (w tym 22% VAT).
• Opakowanie: 299 ml
• Producent: Benjamin Moore & Co., USA.Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt