chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Klej Uni-Fix Max firmy Den Braven

Klej Uni-Fix Max firmy Den Braven

26.04.2011
Mocowanie ciężkich lub mocno obciążonych elementów sprawia niekiedy dużo problemów podczas prac budowlanych. Musimy bowiem mozolnie wywiercać otwory na śruby, przybijać gwoździe lub budować specjalne podpory, które zabezpieczą świeżo przyklejony przedmiot przed przemieszczaniem. Uniwersalny, szybkoschnący i super silny klej Uni-Fix Max firmy Den Braven, będzie stanowił nieocenioną pomoc podczas montażu nawet bardzo ciężkich rzeczy, zarówno w budownictwie, przemyśle, jak i domowym majsterkowaniu.

Chemia budowlana - Uni-Fix Max firmy Den Braven, fot. Den Braven
Uni-Fix Max firmy Den Braven, fot. Den Braven

Moc kleju


Uni-Fix Max firmy Den Braven to jednoskładnikowy, bardzo silny i gęsty klej, stworzony na bazie MS POLIMERU, czyli modyfikowanych silanów. Dzięki temu jest on niezwykle elastyczny i zachowuje swe właściwości nawet po utwardzeniu. Zapobiega to jego późniejszemu pękaniu oraz powstawaniu na powierzchni nieestetycznych pęcherzy i rys skurczowych. Cechuje się on również dużą odpornością na działanie wody oraz czynników atmosferycznych – tolerancja temperatur wynosi bowiem od -40°C do +90°C. Klej Uni-Fix Max doskonale nadaje się więc do profesjonalnego stosowania, zarówno w przemyśle, jak i w budownictwie, pozwalając na sprawne i trwałe przyklejenie nawet ciężkich i mocno obciążonych elementów, narażonych na trudne warunki eksploatacji, w tym także drgania i wibracje. Uni-Fix Max ma neutralny, biały kolor, a po utwardzeniu możemy go malować, dlatego też jest bardzo uniwersalny i pasuje niezależnie od kolorystyki klejonych przedmiotów. Jest to doskonały produkt nie tylko pod względem wytrzymałości, ale również bezpiecznego użytkowania. Uni-Fix Max jest bowiem całkowicie bezwonny i pozbawiony izocyjanianów, silikonu, rozpuszczalników, polichlorku winylu oraz plastyfikatorów – składników szkodliwych dla zdrowia.
Przeczytaj również: Klej do luster EXPERT LINE
REKLAMA:


Chemia budowlana - Uni-Fix Max firmy Den Braven poradzi sobie z klejeniem nawet ciężkich przedmiotów, fot. Den Braven
Uni-Fix Max firmy Den Braven poradzi sobie z klejeniem nawet ciężkich przedmiotów, fot. Den Braven

Maksimum klejenia


Trwale elastyczny klej Uni-Fix Max firmy Den Braven stworzony został z myślą o mocowaniu mocno obciążonych elementów i ułatwieniu związanych z tym prac budowlano-remontowych. Bardzo krótki czas schnięcia oraz odpowiednia konsystencja kleju, która zabezpiecza go przed spływaniem, pozwalając na prosty montaż nawet ciężkich rzeczy, zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych, bez konieczności ich późniejszego podpierania. Uni- Fix Max z powodzeniem więc może zastąpić śruby, kołki i gwoździe. Jego znakomita przyczepność do większości podłoży budowlanych, zarówno gładkich, jak i porowatych, sprawia, że możemy nim sklejać niemal wszystko, począwszy m.in. od dekoracji, poprzez półki, blaty, parapety, gzymsy, progi, panele, materiały izolacyjne, kończąc na blachach, dachówkach, czy ceramice. Dodatkowo, neutralny chemicznie skład, umożliwia bezpieczne mocowanie luster i naturalnego kamienia. Nie uszkodzi bowiem warstwy srebrzankowej lustra i nie odbarwi marmuru, piaskowca, czy granitu. Klej Uni-Fix Max jest bardzo gęsty, dlatego też do jego aplikacji potrzebujemy specjalnego pistoletu do kartuszy.

Klej Uni-Fix Max firmy Den Braven to moc siłacza zamknięta w małym opakowaniu. Trwała elastyczność, szybki czas schnięcia oraz niezwykła wytrzymałość, sprawiają, że z powodzeniem sprawdza się on zarówno w drobnych, przydomowych pracach remontowo-wykończeniowych, jak również w profesjonalnym przemyśle.
Klej-uszczelniacz Uni-Fix Original firmy Den Braven, kolor: biały, kartusz 200 ml, cena hurtowa netto – 21,99 pln

Autor: Den Braven - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt