chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » FAST PUM - pianka montażowo-uszczelniająca

FAST PUM - pianka montażowo-uszczelniająca

01.02.2011
Chemia budowlana - FAST PUM - pianka montażowo-uszczelniająca
FAST PUM jest jednoskładnikową poliuretanową pianką montażowo-uszczelniającą o niskiej rozprężalności , który ulega utwardzeniu pod wpływem wilgoci z powietrza lub podłoża, na którym została naniesiona. Posiada doskonałą przyczepność do wszelkich materiałów budowlanych takich jak : beton, blacha, drewno.

Pianka FAST PUM jest przeznaczona do uszczelniania złączy dachowych, ściennych i stropowych, wypełniania szczelin, uzupełniania uszkodzonej izolacji termicznej, izolowania elementów instalacji wodno- kanalizacyjnej i c.o., łączenia i uszczelniania prefabrykowanych elementów drewnianych w konstrukcjach szkieletowych. Jest stosowana również przy mocowaniu stolarki drzwiowej i okiennej z drewna, PCV oraz aluminium.
REKLAMA:


Źródło: Fast

Autor: Fast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt