chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Grunt na podłogę SOLBET

Grunt na podłogę SOLBET

27.11.2008
Firma SOLBET, polski lider w produkcji betonu komórkowego, w ciągu ostatniego roku podwoił liczbę produktów chemii budowlanej swojej marki. Obok zapraw murarskich i klejowych, klejów, tynków tradycyjnych i szlachetnych, podkładu podłogowego, w asortymencie producenta znalazły się środki gruntujące. Krok ten jest kolejnym elementem w budowaniu kompleksowej oferty chemii budowlanej.

Chemia budowlana - Grunt na podłogę SOLBET
Grunt kwarcowy do zwiększenia przyczepności i wzmocnienia podłoża SOLPLAST pod tynki cienkowarstwowe i gipsowe
SOLPLAST służy do wzmocnienia podłoży i zwiększenia przyczepności nakładanych tynków. Przeznaczony jest do przygotowania różnego rodzaju podłoży budowlanych, na których będą wykonywane wyprawy z tynków mineralnych, akrylowych, mozaikowych lub tynków gipsowych. Nadaje się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynku. SOLPLAST jest gotowym, łatwym i wygodnym w użyciu białym gruntem kwarcowym produkowanym na bazie żywic akrylowych oraz specjalnych mączek kwarcowych. Zawartość kruszywa w gruncie nadaje zagruntowanej, gładkiej powierzchni chropowatość oraz zwiększa przyczepność tynków mineralnych, szlachetnych i gipsowych.

REKLAMA:


Cena netto opakowania 15 kg: 95,00 zł

Chemia budowlana - Grunt na podłogę SOLBET
Grunt akrylowy głębokopenetrujący SOLBET
GRUNT SOLBET stosowany jest do gruntowania i wzmacniania porowatych podłoży gipsowych, gipsowo kartonowych, cementowych, tynków wapiennych i cementowo-wapiennych, itp. Stosowany jest pod farby, kleje, szpachlówki, tynki na ściany i posadzki użytkowe, wewnątrz i na zewnątrz budynków. GRUNT SOLBET jest wodną dyspersją żywicy akrylowej z dodatkiem środków pomocniczych. Głęboko penetruje słabe i kruche podłoża, wzmacnia je, zabezpiecza przed niszczącym działaniem wilgoci, poprawia przyczepność klejów, tynków, farb, glazury, itp. Zapobiega tworzeniu się pęcherzy oraz zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Daje powłoki przepuszczalne dla pary wodnej, zabezpieczające przed powstawaniem przebarwień.

Cena netto opakowania 5 l: 15,90 zł


Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.5)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt