chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Zaprawa wodoszczelna do zbiorników na wodę i ścieki ALPOL AH 754

Zaprawa wodoszczelna do zbiorników na wodę i ścieki ALPOL AH 754

22.11.2010
Chemia budowlana - Zaprawa wodoszczelna do zbiorników na wodę i ścieki ALPOL AH 754
Firma Alpol Gips Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty zaprawę wodoszczelną do zbiorników na wodę i ścieki ALPOL AH 754. Zaprawa jest przeznaczona do uszczelniania i wykonywania izolacji zbiorników z wodą przemysłową i pitną, kanałów i zbiorników na ścieki sanitarne, basenów pływackich, balkonów, tarasów, cokołów, dachów, ścian i stropów piwnic, garaży, przejść podziemnych, tuneli oraz pomieszczeń wilgotnych i mokrych (kuchnie, łaźnie, pralnie i chłodnie).

Szczególnie zalecana w miejscach narażonych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, wody morskiej, a także substancji agresywnych (soli antyoblodzeniowych, siarczanów, chlorków, kwasów, olejów). Można ją nanosić na powierzchnie o skomplikowanych kształtach. Ze względu na szorstkość powstałej powierzchni zalecana do stosowania wszędzie tam, gdzie będą przyklejane wszelkiego rodzaju okładziny ceramiczne (baseny, zbiorniki, balkony, tarasy). Składnik systemu hydroizolacji ALPOL AQUA PLUS. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Zaprawa wodoszczelna do zbiorników na wodę i ścieki ALPOL AH 754

Zużycie:


Ok. 3kg/m2 dla izolacji przeciwwilgociowej (grubość warstwy minimum 2,0 mm).

Orientacyjna cena detaliczna:


260,3 zł netto + 22% VAT (317,57 zł brutto) za opakowanie 19 kg

Autor: PIOTROWICE II - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt