chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Classic Fix Tytan Professional

Classic Fix Tytan Professional

21.10.2010
Wykonawcy, którzy potrzebują w swojej pracy mocnej, a zarazem mało widocznej spoiny, mogą skorzystać z dwóch nowości wprowadzonych przez firmę Selena, która poszerzyła swoją ofertę o bezbarwne kleje montażowe Tytan Professional: Classic Fix i Multi Fix. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do większości podłoży oraz transparentnej spoinie, nowe produkty mają szerokie zastosowanie w większości prac wykończeniowych.

Chemia budowlana - Fot. Selena S.A.
Fot. Selena S.A.
Transparentne kleje montażowe Tytan Professional to nowoczesne wyroby o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczone są do łączenia ze sobą większości materiałów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ze względu na bezbarwną spoinę, kleje te są szczególnie polecane w sytuacji, gdy niezbędne jest niewidoczne połączenie, np. w przypadku elementów szklanych. Transparentne kleje montażowe Tytan Professional gwarantują także estetyczne połączenie materiałów wymagających precyzyjnej aplikacji – nawet niedokładne naniesienie produktu nie wpływa na efekt końcowy (spoina jest bezbarwna).
Przeczytaj również: UZIN MK 92 S
REKLAMA:


Szybkość i moc klejenia


Classic Fix Tytan Professional to jedyny na rynku bezbarwny, rozpuszczalnikowy klej montażowy. Charakteryzuje się on szybkim i mocnym chwytem początkowym oraz dużą wytrzymałością końcową połączeń. Classic Fix Tytan Professional jest przeznaczony do klejenia większości materiałów budowlanych, jak: kamień, cegła, beton, tynk, szkło, drewno, płyty kartonowo-gipsowe, wełna mineralna i szklana, tworzywo sztuczne, metal, ceramika i innych. Classic Fix Tytan Professional jest polecany do większości prac montażowych, takich jak np. klejenie listew przypodłogowych, cokołów, progów, paneli, drewna, płyt z tworzyw sztucznych, płytek ceramicznych, parapetów, twardego PCV, szkła, metali i blach metalowych. Spoina wykonana klejem Classic Fix Tytan Professional po utwardzeniu jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, dzięki czemu produkt może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Producent: Selena SA

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt