chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » HWS-112-Hartwachs-Siegel w sprayu

HWS-112-Hartwachs-Siegel w sprayu

21.10.2010
HWS-112-Hartwachs-Siegel to środek do uszlachetniania powierzchni drewna, nadający im szczególnie naturalny wygląd.

Chemia budowlana - HWS-112-Hartwachs-Siegel w sprayu
Głęboko matowe powłoki wykazują dobrą wytrzymałość mechaniczną i chemiczną. Produkt przewidziany jest specjalnie do profesjonalnej obróbki stopni schodów drewnianych poprzez aplikacje natryskową. Do celów naprawczych sprawdzony i ceniony produkt HWS-112-Hartwachs-Siegel oferowany jest obecnie także w praktycznym sprayu o pojemności 200 ml.
Przeczytaj również: Jak konserwować podłogi PCV
REKLAMA:


Idealnie nadaje się on do stosowania podczas wykonywania poprawek oraz pierwszej obróbki małych elementów budowlanych, jak np. blaty robocze. Produkt dostarczany jest w stanie gotowym do użycia, jedna puszka sprayu wystarczy na około 1m². Drewno przewidziane do pokrycia produktem musi być dobrze oszlifowane, oczyszczone z pyłu, tłuszczów i silikonów. Uszkodzenia drewna należy uprzednio naprawić. W temperaturze 20 °C i przy 65 % wilgotności względnej powietrza materiał osiąga pyłosuchość po upływie około 60 minut. HWS-112-Hartwachs-Siegel jest odporny na kremy do rąk.

Źródło: Remmers

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt