chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Podłogowe ogrzewanie elektryczne - krok po kroku

Podłogowe ogrzewanie elektryczne - krok po kroku

23.09.2010

Montaż:


Chemia budowlana - Na czystym i zwartym podłożu montuje się na zaprawie cienkowarstwowej płyty izolacyjne Sopro FDP 558. Przed montażem elementów grzejnych należy przygotować dokładny plan ich rozmieszczenia (dostępne są różne wielkości elementów). Należy przy tym pamiętać o rozmieszczeniu puszek instalacyjnych i rurek.
Na czystym i zwartym podłożu montuje się na zaprawie cienkowarstwowej płyty izolacyjne Sopro FDP 558. Przed montażem elementów grzejnych należy przygotować dokładny plan ich rozmieszczenia (dostępne są różne wielkości elementów). Należy przy tym pamiętać o rozmieszczeniu puszek instalacyjnych i rurek.
Chemia budowlana - Następnie rozkłada się maty grzewcze, ustala pozycję czujnika temperatury między przewodami grzejnymi i wprowadza przewód zasilający do puszki przełącznika.
Następnie rozkłada się maty grzewcze, ustala pozycję czujnika temperatury między przewodami grzejnymi i wprowadza przewód zasilający do puszki przełącznika.

Chemia budowlana - Mata grzewcza mocowana jest w podłożu z zaprawy rozprowadzonej kielnią grzebieniową. Przewody przyłączeniowe prowadzone są do puszki przyłączeniowej przez pozostawione rurki.
Mata grzewcza mocowana jest w podłożu z zaprawy rozprowadzonej kielnią grzebieniową. Przewody przyłączeniowe prowadzone są do puszki przyłączeniowej przez pozostawione rurki.
Chemia budowlana - Mata grzewcza pokrywana jest równomiernie warstwą kleju lub masy szpachlującej.
Mata grzewcza pokrywana jest równomiernie warstwą kleju lub masy szpachlującej.

Chemia budowlana - Uprawniony fachowiec dokonuje pomiaru rezystancji izolacji maty grzewczej. Pomiar wpisywany jest do protokołu z pomiaru.
Uprawniony fachowiec dokonuje pomiaru rezystancji izolacji maty grzewczej. Pomiar wpisywany jest do protokołu z pomiaru.
Chemia budowlana - Po stwardnieniu kleju można rozpocząć układanie płytek stosując elastyczną zaprawę klejową. Podłączenia regulatora temperatury dokonuje uprawniony do tego fachowiec.
Po stwardnieniu kleju można rozpocząć układanie płytek stosując elastyczną zaprawę klejową. Podłączenia regulatora temperatury dokonuje uprawniony do tego fachowiec.


Źródło: Sopro
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt