chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Soudal – „Żółta” pianka pistoletowa „Okna i Drzwi”

Soudal – „Żółta” pianka pistoletowa „Okna i Drzwi”

16.06.2010
Zalety profesjonalnych pianek pistoletowych i łatwość stosowania, dzięki formule dostosowanej do mniej doświadczonych użytkowników – to cechy najnowszej pianki pistoletowej firmy Soudal.

Chemia budowlana - Soudal –  „Żółta” pianka pistoletowa „Okna i Drzwi”
Pianka pistoletowa „Okna i drzwi” w żółtej etykiecie wzbogaca asortyment produktów firmy Soudal adresowanych do segmentu DIY. Podobnie jak pozostałe pianki z żółtej gamy charakteryzuje się doskonałymi wartościami użytkowymi – najwyższymi parametrami termo- i dźwiękoizolacyjnymi, niską chłonnością wody i krótkim czasem utwardzania. Znakomite właściwości wypełniające i izolujące oraz bardzo dobra przyczepność do większości materiałów budowlanych sprawiają, iż znajdzie ona szerokie zastosowanie w pracach montażowych i wykończeniowych. Jej obniżona rozprężność gwarantuje precyzję aplikacji, co z kolei zapobiega wypaczeniom ram okiennych lub ościeży drzwi. Dzięki niskiemu przyrostowi objętości piana jest również bardziej trwała i mniej podatna na uszkodzenia. Zastosowanie pistoletu umożliwiającego regulacje strumienia pianki wpływa na jej oszczędne dozowanie, a ponadto chroni produkt przed wyschnięciem nawet podczas dłuższych przerw w pracy.
Przeczytaj również: Den Braven Gunfoam-Winter
REKLAMA:


„Żółta” pianka pistoletowa „Okna i drzwi”, która swoją premierą miała podczas tegorocznych targów Grupy PSB, jest już dostępna w sklepach i hurtowniach oraz sieciach marketów budowlanych.

Na początku sezonu jesienno-zimowego wprowadzona zostanie do sprzedaży wersja pianki dostosowana do niskich temperatur.

Żółta” pianka pistoletowa „Okna i Drzwi” – cena brutto: 19-22 zł
Przeczytaj również: Montaż drzwi i okien w zimę
Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt