chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Nowe zaprawy murarskie i fugi Weber

Nowe zaprawy murarskie i fugi Weber

14.05.2009
Wraz z rozpoczęciem sezonu budowlanego Weber wprowadził na rynek dwa produkty do wznoszenia i spoinowania murów z cegieł klinkierowych i elewacyjnych.

Chemia budowlana - Nowe zaprawy murarskie i fugi Weber
Chemia budowlana - Nowe zaprawy murarskie i fugi Weber
Przeczytaj również: Nowa zaprawa do klinkieru
REKLAMA:


Są to zaprawy: murarska Optiroc M 100/600 (weber ZK552) oraz zaprawa do spoinowania Optiroc Fuga Elewacyjna (weber ZK557). Gama kolorystyczna obu produktów jest taka sama. Składa się na nią 20 kolorów dobranych do najczęściej stosowanych cegieł elewacyjnych i jest obecnie najszerszą dostępną ofertą w tym segmencie.

Oba produkty mogą być stosowane we wnętrzach i na zewnątrz; są przeznaczone do murowania i spoinowania ścian konstrukcyjnych, osłonowych, działowych, łuków, sklepień, ogrodzeń. Dzięki zawartości trasu i dodatków modyfikujacych radykalnie zmniejszono niebezpieczeństwo powstawania wykwitów.

Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt