chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Disprobit Tytan Professional – ochrona dachów i fundamentów

Disprobit Tytan Professional – ochrona dachów i fundamentów

11.04.2009
Disprobit Tytan Professional to masa asfaltowo-kauczukowa, należąca do nowej generacji Abizoli – doskonale znanych w Polsce środków zabezpieczających przed wilgocią. Disprobit idealnie nadaje się zarówno do konserwacji i renowacji dachów, jak i do wykonywania nowych zabezpieczeń przeciwilgociowych - bezspoinowych powłok dachowych na podkładzie z warstwy papy czy włókniny oraz lekkich izolacji podziemnych części budynku.

Chemia budowlana - Disprobit Tytan Professional – ochrona dachów i fundamentów
Tytan Professional – nowa jakość Abizoli

Disprobit Tytan Professional służy do wykonywania lekkich powłok hydroizolacyjnych oraz do renowacji i konserwacji pokryć dachowych. Masa ta świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie przed wilgocią podziemnych części budowli oraz do podposadzkowej izolacji przeciwwilgociowej piwnic, garaży, tarasów i balkonów. Znakomicie nadaje się również do wykonywania bezspoinowych powłok dachowych na podkładzie z papy, włókniny, tkaniny technicznej itp. Podobnie jak inne produkty z serii Abizoli - profesjonalnych środków hydroizolacyjnych, masa Disprobit zawiera kauczuk syntetyczny. Dzięki niemu powłoka, którą tworzy Disprobit, jest bardziej odporna na spękania powstające na skutek mrozów.
Przeczytaj również: BOTAMENT RD 2 The Green 1
REKLAMA:


Wiele możliwości wykorzystania Disprobitu
Zalety nowej masy Disprobit Tytan Professional są odczuwalne już w momencie nakładania jej na dachy lub fundamenty. Dzięki własnościom tiksotropowym powstała powłoka nie spływa nawet z pionowych powierzchni, niezależnie od temperatury. Disprobit Tytan Professional z powodzeniem stosuje się również na lekko wilgotnych podłożach. Masa Disprobit nie zawiera rozpuszczalników i nie uszkadza styropianu, dzięki czemu może być stosowana do wykonania izolacji docieplanych później fundamentów. Disprobit idealnie nadaje się też do wykonania podposadzkowych izolacji przeciwwilgociowych w piwnicach, garażach, na tarasach i balkonach.

Disprobit znajduje zastosowanie również przy renowacji i konserwacji pokryć dachowych wykonanych z papy, blachy, czy też dachówek. Służy on także do wykonania bezspoinowych powłok dachowych na podkładzie z jednej warstwy papy, włókniny lub tkaniny technicznej.

Do gruntowania powierzchni pokrywanych Disprobitem świetnie nadaje się Disprobit Grunt Koncentrat, pozwalający uzyskać powłoki silniej związane z podłożem oraz obniżający koszt wykonania izolacji. Ta wodorozcieńczalna emulsja bitumiczna, lekko modyfikowana kauczukiem syntetycznym, posiada doskonałe właściwości penetrujące podłoże - głęboko wsiąka, a na gruntowanej powierzchni tworzy warstwę szczepną dla materiałów powłokowych. Postać koncentratu znacznie obniża koszt wykonania izolacji w porównaniu do zastosowania jako grunt rozcieńczonego Disprobitu.Produkt dostępny jest w wiaderkach 10kg i 20kg.
Cena produktu: 32.37 zł /10kg, 63.12 zł /20kg.

Producent: Selena SA


www.chemiabudowlana.info
Przeczytaj również: Ochrona ścian przed wilgociąAutor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt