chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » TOP SPECJAL C2TE

TOP SPECJAL C2TE

30.04.2009
Wysoko Elastyczny Klej do Płytek TOP SPECJAL C2TE dostępny w kolorze SZARYM i BIAŁYM przeznaczony jest do przyklejania płytek ściennych i podłogowych również przemysłowych (wysoko obciążonych) takich jak: glazura, terakota, gres, klinkier, kamionka, konglomerat, ceramika porcelanowa, mozaika szklana, kamienie naturalne w tym marmur, piaskowiec (w przypadku elementów z kamieni naturalnych zaleca się wykonanie próby w celu sprawdzenia czy nie powstaja odbarwienia).

Chemia budowlana - TOP SPECJAL C2TE
Klej do płytek TOP SPECJAL C2TE można stosować do stabilnych podłoży typu beton (minimum 6-cio miesięczny), mocne tynki cementowe oraz cementowo-wapienne, tynki gipsowe filcowane i nie filcowane, jastrychy cementowe (minimum 30-sto dniowe), jastrychy anhydrytowe oraz do powierzchni wykonanych z materiałów ceramicznych i wapienno-piaskowych jak cegły ceramiczne i silikatowe, bloczki, pustaki, beton komórkowy.
Klej do płytek TOP SPECJAL C2TE można stosować na stabilne, stare powierzchnie płytek ceramicznych uprzednio odtłuszczone i umyte roztworem wody i sody kaustycznej oraz bezwzględnie zagruntowanye środkiem gruntującym GRUNTOP BETON B. TOP SPECJAL C2TE można stosować na ścianach (klejąc od góry bez listwy startowej – dotyczy płytek ceramicznych), podłogach i innych powierzchniach pionowych i poziomych wewnątrz i na zewnątrz budynków. TOP GRES C2TE można stosować na schodach, tarasach, balkonach, basenach, oczkach wodnych, fontannach oraz w systemach ogrzewania podłogowego elektrycznego i wodnego.
Klej do płytek TOP SPECJAL C2TE przygotowany jest w postaci suchej mieszanki spoiw hydraulicznych, wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz najwyższej jakości dodatków modyfikujących parametry aplikacyjne, eksploatacyjne i przyśpieszające czas wiązania. Jest niezwykle drobno ziarnisty, łatwo urabialny i wygodny do nanoszenia. Zastosowany zgodnie z przeznaczeniem charakteryzuje się wysoką elastycznością i przyczepnością do podłoża, wytrzymałością i zmniejszonym spływem co oznacza, że klej do płytek TOP SPECJAL C2TE można stosować do przyklejania płytek na ścianach zaczynając od góry (bez listwy startowej).
Zaprawa jest mrozo- i wodoodporna, nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Pełną wytrzymałość uzyskuje po 28 dniach od momentu zastosowania.
Przeczytaj również: Klej do luster EXPERT LINE
REKLAMA:


Intergrąd

Autor: Inter Grąd - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt