chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » BOLIX HYDRO DUO - podwójna moc hydroizolacji

BOLIX HYDRO DUO - podwójna moc hydroizolacji

20.01.2016
W pomieszczeniach „mokrych”, na balkonach czy tarasach jednymi z największych zagrożeń są woda i wilgoć. To one sprawiają, że na podłożach może dojść do korozji mikrobiologicznej i do niszczenia powierzchni. Ważnym zabezpieczeniem będzie użycie uszczelniającej masy hydroizolacyjnej.

Chemia budowlana - Fot. Bolix
Fot. Bolix

Opis produktu:


BOLIX HYDRO DUO to dwuskładnikowa zaprawa hydroizolacyjna, służąca do wykonywania zabezpieczeń przeciwwodnych i przeciwwilgociowych zespolonych z podłożem. Jako preparat uszczelniający dobrze sprawdzi się zarówno wewnątrz budynków (m.in. w łazienkach, myjniach), jak i na zewnątrz (m.in. na balkonach czy tarasach). Stosuje się go na ogrzewaniu podłogowym, podłożach mineralnych, konstrukcjach betonowych i żelbetowych, tynkach cementowych i cementowo – wapiennych. Wyrób jest wodoodporny i paroprzepuszczalny. W jego skład wchodzą specjalne włókna, które decydują o wysokiej elastyczności produktu i zdolności do mostkowania rys w podłożu. Masę należy nakładać w dwóch warstwach: pierwszą pędzlem, tworząc szczelną powłokę grubości ok. 1 mm, drugą (po całkowitym wyschnięciu) gładką pacą ze stali nierdzewnej prostopadle w stosunku do kierunku nakładania pierwszej warstwy.

Dane techniczne:


Składniki:
składnik A: spoiwa cementowe, wypełniacze mineralne, domieszki modyfikujące;
składnik B: wodna dyspersja polimerów.
Odporność na temperaturę: -30°C ÷ +70°C,
Orientacyjne zużycie: ok. 1,7 kg/m2/ 1 mm grubości warstwy,
Cena brutto: 413,28 zł/ 25 kg+ 8,3 kg.
Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt